loading
Камера
Меню

Забудовник

Дозвільні документи


Про нас:

Історія нашої компанії почалась шість роки тому. За цей короткий термін нам вдалося заснувати міцну систему взаємодії з клієнтами, яка працює на трьох простих пунктах: якість, надійність та доступні ціни. Наш склад – архітектори, досвідчені дизайнери, інженери, фінансисти, фахівці з комерційного і юридичного супроводу проектів.

Головні активи компанії – це колектив професіоналів, постійних і надійних партнерів, а також успішно реалізовані проекти, серед яких ЖК «Перлина Поділля». Проекти, які знаходяться у реалізації – ЖК «Golden House» та ЖК «Green's».

За короткий час ми здобули репутацію надійного забудовника, сформували високопрофесійну команду й найголовніше – виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомість. Бачення, засноване на потребах i пріоритетах наших клієнтів i партнерів, відшліфоване досвідом i вдосконалене сучасними інноваціями.

Прозорість i відкритість

Наявність всієї передбаченої законом дозвільної документації, доступ до актуальної інформації про діяльність компанії i етапи будівництва, надання юридичної консультації при оформленні угод.

Надійність i стабільність

У нашому активі немає жодного довгобуду, всі наші об’єкти будуються активними темпами i здаються в запланований термін.

Абсолютна безпека та бездоганна якість

Ретельне i продумане проектування, екологічно чистi сертифіковані будівельні матеріали, відповідність вітчизняним i міжнародним стандартам.

Максимальний комфорт

Сучасні просторові рішення, зручне розташування, концентрація необхідних для життя об’єктів інфраструктури в поєднанні з великою кількістю чистих i зелених зон.

Фінансова та інвестиційна вигода

Доступні ціни та гнучкі умови покупки, ліквідні об’єкти, які надалі будуть тільки підвищуватися в цiнi, i які можуть не тільки стати високонадійним інструментом інвестування, а й гарантувати захист від інфляції, коливань валютних курсів, економічних криз та нестабільності.

Прагнення стати кращими

Ми цінуємо свою репутацію i думку наших клієнтів, їх потреби i намагаємося максимально їх задовольнити, дотримуємося найвищих стандартів у якості обслуговування i постійно вдосконалюємо нашу роботу i сервіс.

100% ОПЛАТА - ПОВНА ОПЛАТА ЗАГАЛЬНОЇ ВАРТОСТІ КВАРТИРИ

Для оформлення попереднього договору на придбання квартири Вам знадобляться документи:

  • копія паспорту*
  • копія ІПН*
  • в окремих випадках може знадобитися нотаріально завірений дозвіл чоловіка(дружини)

* наявність оригіналів документів обов'язково

Розстрочка від забудовника(індивідуально для кожного клієнта)

Для оформлення розстрочки на придбання квартири Вам знадобляться документи:

  • копія паспорту*
  • копія ІПН*
  • в окремих випадках може знадобитися нотаріально завірений дозвіл чоловіка(дружини)

* наявність оригіналів документів обов'язково

Ресурс 1 Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1